DPI.UA   Івано-Франківськ   +38 097 202 03 13   ivf@dpi.ua   vitigorn
Головна Кашировані Макет Дизайнерськi Умови
матовi зображення вiзитки

матовi

глянцеві зображення вiзитки

глянцеві

Зображення Кашировані візитки тришарові в Івано-Франкiвську

Кашировані візитки тришарові в Івано-Франкiвську

Кашировані візитки користуються популярністю серед людей, яких хвилює думка оточуючих. Адже, створюючи багатошарові візитки за допомогою технології каширування, нам вдасться поєднати безліч процесів і матеріалів воєдино: ми створимо дизайн візитки, використаємо якісний папір або дизайнерський картон, заламініруєм поверхню або використовуємо тиснення з фольгою - залежить від ваших побажань.

Якщо говорити про те, як зробити так, щоб ваша візитка була не тільки стильною, але і щільною, протистоячи механічних пошкоджень - найкращим варіантом стануть кашировані візитки в 3 шари, товщина яких 800 мікрон. Для їх створення ми використовуємо три шари паперу і два шари глянцевої чи матової ламінації - по одному з кожного боку. А колір серцевини - залежить від ваших бажань. Головне знати, що ми використовуємо двосторонній кольоровий друк.

Так ваші кашировані візитки будуть виглядати стильно, «дорого» і не пошкодяться, коли їх поставити в кишеню або портмоне - вони будуть як новенькі протягом довгого часу.

Портфоліо Кашировані візитки тришарові в Івано-Франкiвську